Hakkımızda

Mavi Ay Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti.

5188 Sayılı ”Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” a uygun olarak T.C. İçişleri Bakanlığı onaylı “Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi” ne sahiptir.

Şirketimiz gerek kamu gerekse özel kuruluşların fiziki güvenlik gereksinimini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş Özel Güvenlik Görevlileri ve profesyonel yönetim kadrosu ile, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve yönetmelik hükümlerine göre kamu kurumları ve özel kuruluşlara ait tesis ve işletmeleri (Üniversiteler, Hastaneler, Bankalar, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Yerleşim Merkezleri, Hava Limanları, Deniz Limanları, Fabrikalar, Şantiyeler…) tehdit ve tehlikelere karşı koruyarak çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamaktadır.

Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik hizmeti veren şirketimiz; kaliteli, sistemli ve prensipli çalışmalarının olumlu katkıları ile yurtiçi ve yurtdışında fiziki güvenlik hizmeti vermektedir. Mavi Ay Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. uluslararası alanda Silahlı Özel Güvenlik Hizmeti vermektedir…

  • null
    Vizyonumuz

Sektörde güvenlik ihtiyacı duyan firmalar ve tüzel kişiler tarafından en çok tercih edilen, lider firma olmaktır. MAVİ AY, kurulduğu 1996 yılından günümüze konusunda uzman kadrosu, bilgi birikimi ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı temel hedef olarak benimsemiştir. Kurumsal kimliği ve 17 yılı geçkin tecrübesi ile ihtiyaç duyduğunuz her alandaki güvenliği koşulsuz şartsız sağlamayı kendine birincil hedef ediniştir.

  • null
    Misyonumuz

Mavi ay güvenlik, huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. Yeniliğe olan açıklığı, iş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile de bu misyonundan taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.

50

AKTİF PROJE

15

AVM ve BİNA

100

KAMUSAL ALAN

15

YILLIK DENEYİM

Size Özel Tekliflerimizle İlgilenir misiniz?