Hizmetlerimiz

MaviAy Güvenlik çatısı altında , katma değerli hizmet üretmek , müşterilerimizin ilgili alanlarda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve bunu teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

MaviAy Güvenlik çatısı altındaki hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için İLETİŞİM sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir veya TEKLİF AL bölümünden , ihtiyacınıza yönelik teklifimizi hızlıca öğrenebilirsiniz.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Alanında uzman eğitmenler güvenlik personelleri ile çalıştığımız alanlara güvenlik çözümlerini doğru  oluşturulmuş bir ekip eşliğinde, 5188 sayılı Güvenlik Hizmetleri Kanunu sınırları içerisinde sunuyoruz.

Elektronik Güvenlik

Elektronik Güvenlikte Mükemmeli Arayanlar İçin;  Kaliteli markalarımız ve uzman teknik servisimiz ile güvenilir çözüm ortağınız olmak için hazırız. Mavi ay grup alarm , kamera ve kontrol sistemleri Kurulum , gözlem, takip , uygulama  hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Kurulduğu günden bugüne aynı özen ve itina ile kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine vermektedir. Tecrübesini gelişen teknolojiyle harmanlayıp, ekip ve ekipmanlarını geliştirerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedefleyen firmamız  hizmet sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Ofis , işyeri, bina, hastane, okul, inşaat öncesi ve sonrası, havuz temizliği ve alanında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek donanım ile Mavi ay grup hizmetinizdedir.

Yönetim - Danışmanlık

Endüstriyel tesislerden, toplu konutlara kadar insan yoğunluğunun fazla olduğu tüm binalarda ihtiyaç duyulan; temizlik, güvenlik, teknik, peyzaj sorunlarına etkin çözümler üretiyoruz.

Entegre tesis yönetimi içinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size özel yaklaşımla, tek bir hizmet sağlayıcıdan almanın avantajını yaşamak istiyorsanız sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

Tesislerinize uyum sağlayacak esnek hizmet anlayışımızla her zaman yanınızda olmaktan gurur duyacağız

Size Özel Tekliflerimizle İlgilenir misiniz?