Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetlerimiz

Alanında uzman eğitmenler güvenlik personelimize sistematik ve fonksiyonel eğitimler verirken, biz de çalıştığımız alanlara özel güvenlik çözümlerini doğru kurgularla oluşturulmuş bir ekip eşliğinde, 5188 sayılı Güvenlik Hizmetleri Kanunu sınırları içerisinde sunuyoruz.

 

Hizmetlerimiz;

 1. Site / Konut Güvenliği,
 2. AVM Güvenliği,
 3. Eğitim Kurumları Güvenliği,
 4. Enerji Santrali Güvenliği,
 5. Rezidans / İş Merkezi Güvenliği,
 6. Turne , Konser , Sahne, Toplantı güvenliği
 7. Şehir Hastaneleri Güvenliği,
 8. Şantiye / Kamp Alanı Güvenliği,
 9. VİP Koruma Hizmeti.

 

Acil Durum Yönetimi;

VİP Koruma Hizmetleri;

VIP Kişi koruma güvenlik hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük yaşamı mümkün olduğunda az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede güvenlik hizmeti sağlıyoruz.

Güvenlik hizmetinin sağlanacağı kişiler için, karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşabilecek tehlikeleri önceden tespit ediyor ve bu tehditlerin nasıl bertaraf edileceğine dair raporlar oluşturuyoruz. Daha sonra güvenlik personelimiz bu raporlar doğrultusunda çalışmalarına başlıyor.

Güvenlik konusunda uzman personelimiz, acil durumlarda bile risk analizi yapabilme, ani ve doğru karar vererek olaylara müdahalede bulunma yeteneklerine sahip kişilerden oluşuyor. Bu yeteneklerin dışında, silahlı koruma, silahsız koruma, yakın koruma, istihbarat, iletişim, ileri sürüş tekniklerine hakim kişiler oluyorlar.

Arama Kurtarma/Tahliye Hizmetleri;

Projenin özelliği ve risk unsurlarının analiz edilmesiyle, projede yer alan personellere bünyemizde yer alan konusunda uzman ekipler ile  arama kurtarma ve tahliye hizmeti sağlıyoruz.

Yangınla Mücadele;

İşletmenize en uygun çözümü bulmak amacıyla, eksiksiz bir senaryoyu esas alarak tesisinizin özel ihtiyaçlarını değerlendiriyoruz. Bu değerlendirmemiz, dünya genelinde birçok düzenleyici kurumun şart koştuğu, en iyi sektörel uygulamalarla uyumludur ve aşağıdakileri kapsar;

 • Güncel Güvenlik Süreci
 • Acil Durum Planlaması ve Prosedürleri
 • Yangın Algılama ve Yangından Koruma Sistemleri
 • Araçlar ve Gezici Ekipman
 • Ölçülendirme
 • Mevcut Yangınla Mücadele Görevlilerinizin Teknik Becerileri

Bu değerlendirmeyi esas alarak yangınla mücadele ihtiyaçlarınız için geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz.

Size Özel Tekliflerimizle İlgilenir misiniz?